Sıkça Sorulan Sorular

Aradığım ürüne nasıl ulaşabilirim?

Sayfalarımızın üst tarafına yerleştirilmiş arama alanına aradığınız ürünün adını, ürün kodunu, ürün rengini yazarak veya ürün sayfalarımızın sol tarafında bulunan menüden ilgilendiğiniz kategoriyi seçerek istediğiniz ürün grubuna ulaşabilirsiniz. Sıralama butonlarını kullanarak renk ve fiyat ile ilgili istediğiniz listeleme şekline erişebilirsiniz.

Siparişlerimi nereden görebilirim?

Siparişlerinizi, Hesabım sayfasında bulunan Siparişlerim bölümünden görebilirsiniz. Kargo Takip linkine tıklayarak teslimat durumunu takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiği anda tarafınıza e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır.

Sepete ürün attığımda ürün bana rezerve edilmiş oluyor mu?

Juahome.com sitesinde yapılan alışverişlerde sepete atılan ürünler rezerve edilememektedir. Sepete alınan her ürün satın alma işlemi tamamlanmadığı takdirde başkası tarafından alınabilir

Oluşturduğum siparişe ürün ekleyebilir miyim?

Juahome.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesi sipariş oluşturma aşamasında otomatik olarak yapılır. Bu nedenle siparişinize sonradan ürün eklemeniz mümkün değildir. Ancak dilerseniz yeni bir sipariş oluşturarak alışverişinize devam edebilirsiniz.

Siparişim oluşmadı ama ödemesi alındı, ne yapmalıyım?

Siparişinizin onaylanma aşamasından sonra sistem size bir sipariş numarası bildirir. Bu numara sistem tarafından size bildirilmediyse Hesabım sayfasında bulunan Siparişlerim bölümünden yeni bir siparişinizin olup olmadığını kontrol edin. Siparişinize ulaşamıyorsanız, kredi kartınızdan ödeme alınıp alınmadığına kontrol etmenizi rica ederiz.Bankalarla yaşanan kısa süreli bağlantı sorunları nedeniyle sistem bazen siparişinizi oluşturamayabilir. Böyle bir durumda lütfen İletişim sayfasında yer alan telefon numaramızdan, e-postamızdan ulaşarak ya da iletişim formunu doldurarak bizleri bilgilendirin. Müşteri temsilcilerimiz hemen sizinle irtibat kuracak, işlemleriniz finans departmanımız tarafından kontrol edilerek hatalı bir işlem varsa ödeme kredi kartınıza iade edilecektir.

Sipariş adresimi değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım?

Henüz kargoya verilmemiş siparişleriniz için 0850 241 94 39 no’lu telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak sipariş numaranızı ve yeni adresinizi bildirebilirsiniz. Kargo sürecine girmiş siparişler için adres değişikliği yapılamamaktadır. Bir sonraki alışverişleriniz için adres değişikliği yapmak ya da yeni adres eklemek isterseniz Hesabım sayfasında yer alan “Adreslerim” başlığından güncellemelerinizi yapabilirsiniz.

Fatura adresimi değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım?

Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemez. Bu nedenle fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamamanızı tavsiye ederiz. Bir sonraki alışverişleriniz için adres değişikliği yapmak ya da yeni adres eklemek isterseniz Hesabım sayfasında yer alan Adreslerim başlığından güncellemelerinizi yapabilirsiniz.

Siparişimin tamamını ya da içinde yer alan bir ürünü iptal etmek istersem ne yapmam gerekiyor?

Hesabım sayfasında bulunan Siparişlerim bölümünden siparişinizi seçerek dilediğiniz ürünü veya tümünü iptal edebilirsiniz. İşleme alınmış siparişlerin iptali mümkün değildir. Siparişiniz işleme alındıysa siparişiniz elinize ulaştıktan sonra iade etmek istediğiniz ürünü firmamıza kargolayarak iade sürecini başlatabilirsiniz.

Siparişimi/Ürünümü iptal ettim, ürün bedelini ne zaman ve nasıl geri alacağım?

İptal işlemini tamamladığınızda iptal edilen ürünler ile ilgili bilgi aynı anda e-posta adresinize gönderilecektir. Havale ile ödemelerde geri ödemeniz 48 saat içinde hesabınıza geri yatırılacaktır ve tarafınıza e-posta ile bilgi verilecektir. Ödeme şekliniz “Kredi Kartı” ise; ödemeniz online olarak kredi kartınıza yapılacaktır ve tarafınıza e-posta ile bilgi verilecektir. Kredi Kartına iadelerde ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

Siparişimdeki ürünler eksik geldi. Ne yapmalıyım?

Kargonuzu mutlaka kargo yetkilisinin yanında açmanız ve içindeki ürünlerin faturanız ile aynı , paketinizin bozulmamış olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Eksik olduğunu fark ettiğiniz kargonuzu bekletmeden firmamıza iade ediniz. İadenizi yaparken mutlaka paket içinden çıkan forma iade sebebinizi belirtiniz. 0850 241 94 39 no’lu telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak eksik ürününüzün durumunu takip edebilirsiniz.

Siparişimdeki ürün/ürünler yanlış geldi. Ne yapmalıyım?

Siparişini verdiğiniz ürün yerine faturanızda yazan ve koliden çıkan ürün birbiri ile aynı değilse, fatura tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde sorun yaşadığınız ürün/ürünler ile ilgili iade sürecini başlatabilirsiniz.

Siparişimdeki ürün/ürünler hasarlı/ayıplı geldi. Ne yapmalıyım?

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Daha önce verdiğim siparişlerimi nasıl inceleyebilirim?

Hesabım sayfasında bulunan Siparişlerim bölümünden tüm siparişlerinize detaylı olarak ulaşabilir; siparişlerinizin en sağında yer alan “Detay” başlıklarına tıklayarak tüm ürün ve ödeme detaylarını inceleyebilirsiniz.

İndirim Kuponlarımı nereden görebilirim?

Hesabım sayfasında bulunan "Kuponlarım" bölümüne tıklayarak tanımlı kuponlarınızı ve süresini görebilirsiniz. Kullandığınız ve/veya süresi geçmiş kuponlarınızı da bu bölümden görüntüleyebilirsiniz.

İndirim kuponlarımı siparişlerimde nasıl kullanabilirim?

Sepet sayfasında sağ tarafta bulunan “Sipariş Özeti”nin hemen altında yer alan “Kupon Kodu” alanına indirim kupon kodunuzu girmeniz ve gönder butonuna basmanız yeterlidir. Girdiğiniz kod hatalı veya geçersiz ise bir uyarı mesajı ile bilgilendirileceksiniz. Kuponunuzun geçerliliğini Hesabım sayfasında bulunan "Kuponlarım" bölümünden kontrol ederek işleminizi tekrarlayabilirsiniz.

Kullandığım İndirim Kuponunun siparişimden düştüğünü nasıl anlarım?

Siparişinizde indirim kodu kullandığınızda tüm sepet adımlarında ve ödeme sayfalarında yer alan sipariş özetlerinde bu indirim de listelenecektir. Ayrıca Hesabım sayfasında bulunan Siparişlerim bölümünden tüm siparişlerinize ulaşabiliriz, siparişlerinizin en sağında yer alan  “Detay” başlıklarına tıklayarak tüm ödeme detaylarınıza ulaşabilirsiniz.

Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi. Ne yapmalıyım?

Her sipariş E-Fatura ile arşivlenmektedir. Siparişiniz ile birlikte siparişinize ait irsaliye kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşet içinde size ulaştırılır. Herhangi bir nedenden dolayı, faturanızı kontrol etmek isterseniz tarafınıza iletilen sipariş mailinde faturanıza ulaşabilirsiniz. Faturanıza ulaşamıyor veya faturanızda yanlış bilgi var ise 0850 241 94 39 no’lu telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak  bu konuda bizi bilgilendirin. En kısa zamanda faturanız mail adresinize düzenlenerek gönderim sağlanacaktır.

Ödememi hangi şekillerde yapabilirim?

Juahome.com'dan yapacağınız alışverişlerde ödeme işleminizi kredi kartı veya banka havalesi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

Juahome.com üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.

Kredi kartları taksit seçeneklerini nereden görebilirim?

Siparişinizi verirken açılacak olan ödeme sayfasında anlaşmalı olduğumuz kredi kartları için taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır.

İndirim Kuponlarımı nereden görebilirim?

Hesabım sayfasında bulunan "Kuponlarım" bölümüne tıklayarak tanımlı kuponlarınızı ve süresini görebilirsiniz. Kullandığınız ve/veya süresi geçmiş kuponlarınızı da bu bölümden görüntüleyebilirsiniz.

İndirim Kuponlarımı siparişlerimde nasıl kullanabilirim?

Sepet sayfasında sağ tarafta bulunan “Sipariş Özeti”nin hemen altında yer alan “Kupon Kodu” alanına indirim kupon kodunuzu girmeniz ve gönder butonuna basmanız yeterlidir. Girdiğiniz kod hatalı veya geçersiz ise bir uyarı mesajı ile bilgilendirileceksiniz. Kuponunuzun geçerliliğini Hesabım sayfasında bulunan "Kuponlarım" bölümünden kontrol ederek işleminizi tekrarlayabilirsiniz.

Geri ödeme bana nasıl ve ne zaman ulaşır? 

Onaylanan iadelerinizde havale ile ödemelerde geri ödemeniz 48 saat içinde hesabınıza geri yatırılacaktır ve tarafınıza e-posta ile bilgi verilecektir. Kredi kartı ile ödemelerde ise iade edilecek tutar kredi kartınıza online olarak geri ödenir. Ödeme işlemi sonrasında size mail yoluyla bilgilendirme yapılır. Yapılan bedel iadesinin kart hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.
Ödemenizi kredi kartı kullanarak taksitlendirme yaptıysanız tutarın tamamı sahibi olduğunuz kredi kartınızın bankasına tek seferde ödenir. Bu aşamadan sonra banka bu tutarı, kredi kartınıza her ay taksit tutarı kadar yatırır ve çeker (ekstreye + ve – olarak yansır ) .Bu işlem taksit sayısı kadar ay devam eder.Eğer iadeden önce 1 veya 2. taksit vb. ödemiş iseniz en son 1 ve 2 . taksidi hesabınıza yatırır fakat diğerlerinde olduğu gibi bu tutarları hem yatırıp hem de çekmez, sadece ekstreye + taksit tutarı kadar meblağ yatırılır. Siz de bu tutarları ödeme yapacağınız aya ait kredi kartı ekstrenizde + bakiye olarak görebilirsiniz.

Kredi kartıyla alışveriş yaparken güvende miyim?

Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca, sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. EV SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

İADE

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır. Juahome.com'dan satın aldığınız ürünlerin iadesini fatura tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde yapabilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri orijinal ambalajında hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş şekilde tarafımıza yollamanız gerekmektedir. Ev kozmetiği ve kişisel kozmetik ürünleri, hijyen çerçevesinde yasalarla sınırlandırıldığı üzere, ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış, kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilmektedir. 

İade edeceğiniz ürünü aşağıda paylaşılan iade gönderi kodları ile anlaşmalı kargo firmalarımıza teslim edebilirsiniz. Farklı bir kargo şirketi tercih etmeniz durumunda, kargo ücretini karşılamanız gerekecektir. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü almaktadır.

Yurtiçi Kargo Gönderi Kodu

361551345 

Gönderi Adresi

Kocaer Tekstil San. Tic. AŞ Chakra Deposu Organize Sanayi 2. Kısım Kocaer 1 20065 Gürlek/Denizli

 

Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde alınamamaktadır.

İade kargosu için ücret ödeyecek miyim?

Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo’yu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. İade için farklı bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda kargo ücretini karşılamanız gerekmektedir.

İade etme süresi kaç gündür?

Tüketici Kanunu’ndaki “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içinde iade edebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl üye olabilirim?

Sayfalarımızın sağ üst köşelerinde yer alan "Üye Girişi" butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz Üyelik Forumu’nu doldurarak sitemize kolayca üye olabilirsiniz. Üye olmak için tıklayınız.

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Dilerseniz üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için sepet adımına geçerken geçerli bir e-posta  adresi girmeniz yeterli olacaktır.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Sayfalarımızın sağ üst köşesinde yer alan  "Üye Girişi" adımından  "Şifremi Unuttum"  başlığını tıklamanız yeterlidir. Sitemize kayıt olurken kullandığınız e-postal adresinizi gösterilen alana girdikten kısa bir süre sonra e-posta adresinize kayıt olurken girdiğiniz şifreniz gönderilecektir.

Neden üye olmak için TC Kimlik Numaramı girmeliyim?

Firmamız  E-Arşiv uygulamasına tabi bulunmaktadır.  433 Sıra No’lu Vergi Usul Kanunu Tebliği uyarınca faturada TC Kimlik No yer alması zorunludur.  Bu nedenle sizlerden üyelik esnasında bu bilgiyi de talep etmekteyiz.

Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Üyelik bilgilerinizi güncellemek için Hesabım sayfasında yer alan “Kişisel Bilgilerim” başlığını tıklamanız yeterlidir. Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra “Kaydet” butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğinizi iptal etmek için 0850 241 94 39 numaradan müşteri hizmetlerimize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

 

İŞLEM REHBERİ

İstediğim ürünü nasıl bulabilirim?

Juahome.com'dan arama motorunu kullanarak istediğin ürüne ait belirgin kelimeleri kullanarak arama yapıp istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. Bunun için eğer biliyorsanız ürünün kodunu, ürünün rengi ile birlikte cinsini (‘beyaz havlu’ gibi.) yada daha belirleyici kelimeleri kullanarak (‘riga havlu su’ gibi) arama yapabilirsiniz.

Ayrıca Juahome.com'dan sitesinde ürünler, kullanım alanları, ürün grupları ve cinsiyet bilgilerine göre kategorilere ayrılmıştır. Bu bilgileri kullanarak da istediğin ürüne ulaşabilirsin.

İstediğim ürünü nasıl sipariş edebilirim?

Aradığınız ürünü bulduktan sonra ürünün fotoğrafına ya da ismine tıklamanız durumunda ürün için özel yaptığımız sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu sayfada ürünün fiyatını, alternatif fotoğraflarını, ürünle ilgili kısa detay bilgilerini ve stokta olan bedenlerini görebilirsiniz. Satın almak istediğin beden/numaraya tıklayarak ürünü sepetinize ekleyip alışveriş işlemine devam edebilirsiniz.

Sepetimde yanlış ürün var, nasıl çıkaracağım?

Juahome.com'dan sağ üst köşesinde bulunan sepet görseline tıklamanız durumunda sepet sayfana erişebilirsiniz. Sepet sayfanız, sepetinize eklediğiniz ürünleri içerir. Bu ürünlerin yanındaki adet bölümünden adedini değiştirebilir ya da ürünleri Sil butonuna basarak sepetinizden silebilirsiniz. Ayrıca yine bu kısımda ürününün KDV dahil toplam satış tutarını görebilirsin.

Sepetime eklediğim ürün benim adıma ayrılıyor mu?

Ürünü sepetinize eklemeniz, ürünün size ayrıldığı anlamına gelmemektedir. Ürünü sipariş vermeniz ve ödemenin tarafımıza ulaşması durumunda ürün sizin adınıza ayrılmış olur.

Sepetimdeki ürünleri sipariş vermem için üye olmam gerekli mi?

Alışveriş için üye olma zorunluluğu yoktur. Dilerseniz üye olmadan, dilerseniz de mevcut üyeliğinizle giriş yaparak alışveriş işlemine devam edebilirsiniz. Mevcut üyeliğinizde Hesabım sayfanızda verdiğiniz her sipariş için bize verdiğiniz e-posta adresiniz ve şifrenizle giriş yaparak siparişizin takibini yapabilirsiniz.

Üye olmak istiyorum nasıl üye olabilirim?

Jua.com.tr ‘nin sağ üst köşesinde bulunan "Giriş Yap" tıklayarak üyelik, üye girişi sayfasına ulaşabilirsin. Burada sizden istediğimiz ad, soyad, e-posta, şifre, cep telefonu ve cinsiyet bilgilerinizi eksiksiz girip Üye Ol butonuna basarak üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

Üyeliğimi iptal edebilir miyim?

0850 241 94 39 numaralı ücretsiz JUA&TOWELLO müşteri hizmetlerini arayarak üyeliğinizin iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Kredi kartı ile nasıl satın alacağım?

Sepetinizde bulunan ürünlerin doğruluğunu sepet sayfanızda kontrol ettikten sonra *satın al* tuşuna basarak üyelik sayfasına ilerleyebilirsiniz. Eğer daha önceden üye girişi yaptıysanız bu sayfayı geçip *adreslerim* sayfasına ulaşacaksınız. Eğer üye girişi yapmamışsanız üyelik bilgileri ile giriş yaptıktan sonra *adreslerim* sayfasına geçebilirsiniz. Burada mevcut adreslerinden birini seçip ya da yeni adres ekleyerek *siparişi tamamla* tuşuna basarak ödemenizi yapacağınız sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu sayfada önce ödeme tercihini (kredi kartı, payu ) seçmeniz gerekmektedir. Ardından eğer ödeme seçeneğiniz kredi kartı ise ödeme yapacağınız kredi kartı sahibinin adı soyadı, kredi kartı numarası, kredi kartı son kullanma tarihi ve kredi kartı cvc numarasını yazıp, kartına sunulan taksit seçeneklerinden birini seçerek ödeme tercihini belirtmelisiniz. Ardından sayfada bulunan *ön bilgilendirme formu* ve *mesafeli satış sözleşmesi*ni okuyup, onaylayarak *siparişi tamamla* tuşuna basıp siparişinizi oluşturabilirsiniz.

3D Secure nedir?

Kredi kartı bilgilerini girdikten sonra siparişinizi ve alışverişinizi tamamlamak için sayfanın alt kısmında “ Siparişi Tamamla” ve “Şifre ile (3D Secure) Siparişi Onayla” seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir.
“Şifre ile (3D Secure) Siparişi Onayla” butonu ile yapacağınız ödemelerde 3D Security sistemi devreye girecektir. Bankanın yönlendirdiği sayfada işlem sırasını takip etmelisiniz.

Ürünleri nasıl teslim alacağım?

Juahome.com üzerinden verilen ödemesi yapılmış siparişler 2-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınır.

Siparişiniz kargoya verildiğinde sipariş için verdiğiniz e-posta adresine kargonuz teslim edildi maili göndereceğiz. www.chakra.com.tr adresinden Kargonun teslimat bilgilerini takip edebilirsiniz.

Sözleşmelerin Saklanması

Online Shop üzerinden verdiğiniz siparişlere ilişkin Ön Bilgilendirme Formu ile Mesafeli Satış Sözleşmesi, sipariş onay e-postasıyla birlikte iletilecektir. Bu belgeler ayrıca jua&towello kayıtlarında altı ay süreyle saklanır.

Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik

Elektronik Ticaret işlemleri nedeniyle Chakra elde ettiği kişisel bilgi ve verileri gizli bir şekilde tutup, üçüncü kişiler ile paylaşmayacaktır. Ancak üye, Jua’ ya üye olurken veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu onaya istinaden; kişisel bilgilerinin, alışveriş bilgilerinin, alışveriş veya tüketici davranış bilgilerinin, Jua markalarıyla ilgili olarak kendisine ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, avantajlar, anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları amaçlarıyla toplanmasını, kaydedilmesini, saklanmasını, işlenmesini kabul etmektedir.

Uyuşmazlık Çözümleri

Almış olduğunuz ürünü iade etmek veya değiştirmek isterseniz, teslim tarihten itibaren 14 gün içinde buna dair bildirimde bulunmanız gerekir. Bu bildirimi hafta içi (Pazartesi – Cuma) 09:00 – 18:00 saatleri arasında ücretsiz 0850 241 94 39  numaralı çağrı merkezimize yapabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezimizin sizi araması için https://www.juahome.com/musteri-hizmetleri adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz

IYZICO SIKÇA SORULAN SORULAR

 

iyzico üyeliği ücretli mi?

 Hayır, tamamen ücretsizdir. iyzico mobil uygulaması üzerinden veya buraya tıklayarak anında üye olabilirsin.

 

iyzico ile Öde nedir?

 Ödemenin en kolay hali olan iyzico ile öde; ister bakiyenle, ister banka kartınla ister havale/eft yöntemi ile en hızlı ve güvenli şekilde ödeme yapmanı sağlar.

 

iyzico bakiye nedir?

 iyzico bakiye; kredi kartına ihtiyaç duymadan alışveriş yapabilmeni sağlayan tutardır. iyzico hesabına mobil uygulamamız üzerinden para yükleyebilir, dilediğin gibi harcayabilir, istersen bakiyendeki tutarı banka hesabına çekebilirsin.

 

iyzico hesabıma nasıl para yüklerim?

iyzico mobil uygulamasında “Para Yükle” seçeneğine tıkladıktan sonra, “Kart ile Para Yükle” ve “EFT/Havale ile Para Yükle” seçeneklerini görebilirsin. Kartınla hesabına para yüklemek istersen, “Kart ile Para Yükle” butonuna tıklayarak yüklemek istediğin tutarı girebilirsin. Sonrasında kayıtlı kartlarından birini seçerek işleme devam edebilir veya yeni bir kart ekleyerek para yükleme işlemini gerçekleştirebilirsin. Kartınla yaptığın tüm işlemler, 7 gün 24 saat anında bakiyene yansır. “EFT/Havale ile Para Yükle” seçeneği ile devam etmek istersen, banka hesabını seçebilir ve yüklemek istediğin tutarı girebilirsin. EFT/Havale ile yaptığın bakiye yüklemeleri anında bakiyene yansır.

 

 iyzico hesabıma yüklediğim para bakiyeme ne zaman yansır?

 iyzico bakiyene kartınla veya EFT/Havale ile yapmış olduğun para yüklemeleri anında bakiyene yansır.

 

iyzico hesabımdaki bakiyemi nasıl harcarım?

 iyzico hesabındaki bakiyeni şu anda on binlerce sitede kullanabilirsin. Ancak çok yakında, iyzico ödeme altyapısını kullanan tüm web sitelerinden bakiyenle ödeme yapabilmeni sağlayacağız.

 

iyzico bakiyemden nasıl para çekerim?

 iyzico mobil uygulamasından “Para Çek“ seçeneğine tıklayarak, çekmek istediğin tutarı girebilirsin. Daha sonra parayı göndermek istediğin IBAN’ı girerek para çekme işlemini tamamlayabilirsin. Çektiğin tutar, takip eden ilk iş günü içerisinde banka hesabına yansır.

 

İadelerimi nereden takip edebilirim?

 iyzico mobil uygulamasını indirerek iadelerini takip edebilir, aklına bir soru takılırsa 7/24 canlı destek alabilirsin. İadem ne zaman hesabıma yansır? İade talebin onaylandığı anda hesabına aktarılır.

 

iyzico hesabıma para yüklemek ücretli mi?

 Hayır, iyzico hesabında yapacağın bütün işlemler ücretsiz.

 

iyzico hesabımdan para çekmek ücretli mi?

 Hayır, iyzico hesabında yapacağın bütün işlemler ücretsiz.